Společnost - Movibio s.r.o.

+420 773 781 601 Registrace Přihlášení
Podpora Eshop

Domů  / Společnost

Společnost

Movibio s.r.o.
Váš spolehlivý partner

Jsme českým distributorem v oboru bezpečnostních technologií působící zejména na českém trhu od května roku 2010. Hlavními oblastmi, kterými se zabýváme jsou kamerové systémy, přístupové a docházkové systémy, zabezpečovací a  perimetrické plotové systémy, požární signalizace, správa počítačových sítí, ukazatele měření rychlosti a optické sítě. Ve všech oblastech svým zákazníkům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé produktové portfolio řady zavedených světových i tuzemských výrobců.

Disponujeme vlastním vývojovým zázemím a spolupracuje s univerzitami, zejména s Vysokým učením technickým v Brně. Jsme majitelem užitného vzoru a patentu na biometrickou technologii. Cílem je nabízet spolehlivé a kvalitní produkty, které budou zákazníkům přinášet užitek po dlouhou dobu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci založenovou na vzájemné důvěře. S našimi produkty se můžete seznámit na našem eshopu www.eshopmovibio.cz nebo prohlédnout osobně v showroomu v sídle společnosti Movibio s.r.o. v Bochoři. 

V čem jsme jiní?

V rámci našich služeb dbáme na uspokojení potřeb všech zákazníků. Důležité pro nás není pouze prodat, ale zaměřit se také na poradenství s integrací, záruční a následný pozáruční servis. Prioritou je dlouhodobá spolupráce se spokojenými zákazníky.

Proč s námi spolupracovat?

18 let
praxe a zkušeností

115 +
spokojených zákazníků

100 %
férová spolupráce


Navázat spolupráci


Zákazníky chceme získat naší pečlivostí a poctivě odvedenou prací

Prohlédněte si naše reference a projekty, které jsem za posední dobu realizovali.

Společnost


MOVIBIO s.r.o.
Zahradní 132,
751 08 Bochoř
Česká Republika

IČ: 286 24 319
DIČ: CZ 286 24 319

oddíl C, vložka 44714, krajský soud v Ostravě,
pobočka v Olomouci

Copyright (c) 2020 movibio.cz, design a kód wedipa.com