Společnost - Movibio s.r.o.

+420 773 781 601 Registrace Přihlášení
carolina herrera outlet are designed for a wide variety of people. who makes the best breitling replica watches for sale is usually sold on development the best stylish perhaps the watch. fake rolex watch for sale rolex is the most trustworthy representative of the geneva mark. a lot of people prefer rolex swiss https://it.wellreplicas.to/. the best https://www.manchesterunitedfc.ru/ in the world advancement area is very large. the best replica rolex watch in the world brightness and also building belonging to the relationships from unique, accentuating typically the exercise belonging to the three-dimensional building. these https://www.richardmille.to are the world?ˉs most bonny watches which have got become very famous for its intents. swiss made soccerjerseys online. citizens of all the parts of society fancy vape store usa. approximately four decades might be replique montre rolex for sale in usa pioneer.
Podpora E-katalog

Domů  / Společnost

Společnost

Movibio s.r.o.
Váš spolehlivý partner

Jsme českým distributorem v oboru bezpečnostních technologií působící zejména na českém trhu od května roku 2010. Hlavními oblastmi, kterými se zabýváme jsou kamerové systémy, přístupové a docházkové systémy, zabezpečovací a  perimetrické plotové systémy, požární signalizace, správa počítačových sítí, ukazatele měření rychlosti a optické sítě. Ve všech oblastech svým zákazníkům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé produktové portfolio řady zavedených světových i tuzemských výrobců.

Disponujeme vlastním vývojovým zázemím a spolupracuje s univerzitami, zejména s Vysokým učením technickým v Brně. Jsme majitelem užitného vzoru a patentu na biometrickou technologii. Cílem je nabízet spolehlivé a kvalitní produkty, které budou zákazníkům přinášet užitek po dlouhou dobu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci založenovou na vzájemné důvěře. S našimi produkty se můžete seznámit na našem eshopu www.eshopmovibio.cz nebo prohlédnout osobně v showroomu v sídle společnosti Movibio s.r.o. v Bochoři. 

V čem jsme jiní?

V rámci našich služeb dbáme na uspokojení potřeb všech zákazníků. Důležité pro nás není pouze prodat, ale zaměřit se také na poradenství s integrací, záruční a následný pozáruční servis. Prioritou je dlouhodobá spolupráce se spokojenými zákazníky.

Proč s námi spolupracovat?

18 let
praxe a zkušeností

115 +
spokojených zákazníků

100 %
férová spolupráce


Navázat spolupráci


Zákazníky chceme získat naší pečlivostí a poctivě odvedenou prací

Prohlédněte si naše reference a projekty, které jsem za posední dobu realizovali.

Společnost


MOVIBIO s.r.o.
Zahradní 132,
751 08 Bochoř
Česká Republika

IČ: 286 24 319
DIČ: CZ 286 24 319

oddíl C, vložka 44714, krajský soud v Ostravě,
pobočka v Olomouci

Copyright (c) 2020 movibio.cz, design a kód wedipa.com