Novinky

DAHUA Technology

Nová značka v našem sortimentu

více info

Novinky systému SmartLiving

INIM přicházi na náš trh s bezdrátovou klávesnicí Aria a bezdrátovou sirénou HEDERA.

více info

Inteligentní video analýzy MOVITEC

IP záznamová zařízení Movitec s vestavěnými PoE porty mají ve svém základu i inteligentní analýzy. Uživatel si může vybrat mezi ROZPOZNÁVÁNÍM OBLIČEJE a NARUŠENÍM OBLASTI.

více info

NOVINKA - ZEUS

Inteligentní ukazatel rychlosti ZEUS. Online přenos monitorované oblasti, měří a zobrazuje rychlost projíždějících vozidel, libovolný text a registrační značku rychle jedoucích vozidel

více info

Absolutní novinka na trhu

Rádi bychom Vám představili absolutní novinku na trhu a to akční kameru 360fly. 

Je to kompaktní kamera s kulovým tělem (průměr jen 61mm) umožňující celokruhové snímání v rozsahu 360°horizontálně a 240° vertikálně při rozlišení 720p, čím překonává jakoukoliv konkurenci.

Kamera je (bez pouzdra) vodotěsná do hloubky 35m (IP67), konstrukce je odolná nárazu (pád z 1,5m) a tělo je prachotěsné.

Hmotností je jednou z nejlehčích kamer na trhu – váží jen 138g.

Výrobce garantuje funkčnost kamery při venkovních teplotách od -20°C do +40°C.

 

Koupit můžete zde

 

 

více info

Novinky SUNELL

Výrobce Sunell představuje novinky v podobě výkonných 4 MPix kamer a nových záznamových NVR. Více naleznete v příslušných produktových sekcích.

více info

Novinky zabezpečovačky INIM

 Novinky zabezpečovačky INIM

více info

Nová řada detektorů XLine

Nová profesionální řada PIR detektorů (XIR200H) a duálních detektorů (XDT200H) je určena pro vnitřní použití. Digitální zpracování signálu (DSP) a duální PIR poskytují perfektní kombinací vysoké citlivosti a odolnosti vůči falešným poplachům. To vše nám zaručuje velmi výkonná kombinace zpracování digitálního signálu a technologie filtrování, která poskytuje vynikající schopnost detekce ve střežené oblasti.

 

více info

Prázdninová akce

Prázdninová akce přináší možnost nákupu 960H komponent v sestavách za výhodnější ceny!

 

více info

AHD technologie posouvá analog do vyššího rozlišení

AHD technologie posouvá analog do vyšších rozlišení (1280x720, 1280x960, 1920x1080) při zachování veškerých výhod analogu.

více info

VÝPRODEJ ANALOGU

Před plánovaným přechodem na technologii AHD (Analoh High Definition) zařazujeme jednotlivé typy analogových kamer do výprodeje. Pro konkrétní cenové nabídky se obracejte na své obchodníky.

více info

Pošta zdražuje, my zlevňujeme

 V reakci na zdražení České pošty měníme prioritu zásilkové služby na PPL a tím pádem i zlevňujeme.

více info

IP FullHD speed dome kamera, 22x zoom, Smart IR přísvit do 100m

Podívejte se na úchvatné záběry z této skvělé kamery. Naši zákazníci si ji nemohou vynachválit.

více info

PF 2015

Vážení obchodní přátelé,

přejem vám, aby rok 2015 byl minimálně stejně dobrý jako ten předchozí, hodně štěstí a úspěchů v osobním i profesním životě, pevné zdraví a pozitivní myšlení.

Budeme rádi, když nám i v roce 2015 zachováte svou přízeň. Movibio s.r.o.

více info

SUNELL - FULL HD ZA MINIMUM

Ekonomická řada FullHD IP kamer Sunell SN-IPx54/04xx nabízí FullHD rozlišení za cenu téměř neuvěřitelnou. 3 typy kamer, se kterými budete schopni pokrýt většinu instalací. K tomu Sunell slevnil záznamová zařízení (4 IP NVR s 4x POE, 8 IP NVR s 8x POE, 16 IP NVR a 32 IP NVR. Pro jednoduché instalace není lepší řešení!

více info

MAJESTIC S2 - NOVINKA OD SUNELLU

Výrobce kvalitních IP kamer Sunell přichází s novinkou řadou SN-IPx56/xx MAJESTIC S2. Jedná se o kamery s převratnými vlastnostmi (4D DNR, analýzy jako např. detekce tváře, počítání objektů apod.) 

více info

NOVINKY OD INIMU PRO ZABEZPEČOVACÍ ÚSTŘEDNY ŘADY SMARTLIVING

 

Nová řada bezdrátových detektorů

 Air2-DT200T    Bezdrátový duální detektor - záclona, může generovat dva druhy poplachů na základě směru narušení
 Air2-XIR200W   Bezdrátový PIR detektor  
 Air2-XDT200W   Bezdrátový duální detektor 
 Air2-OTT100W   Venkovní bezdrátový 2xPIR + MW detektor 

více info

INIM - EZS a EPS italského výrobce

EZS systém SmartLiving italského výrobce Inim je inteligentní zabezpečovací systém s jednoduchou domácí automatizací. SmartLiving využívá nejnovější poznatky a nejmodernější technologie z oboru zabezpečovací techniky. Systém byl vyvinut profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti a know-how z oboru. SmartLiving tak svou flexibilitou a jednoduchostí překonává tradiční zabezpečovací systémy.

Při použití EPS systému Inim dostanete komplexní řešení od malých systémů po rozsáhlé instalace.

více info

NVR Movitec za bezkonkurenční ceny

Kompletní nabídkou NVR Movitec (4, 8, 16 a 32 kamer) startujeme IP útok na analogový systém. Cenově výhodná záznamová zařízení pro IP technologii s podporou všech typů kamer z naší nabídky jednoznačně konkuruje analogovým DVR. NVR Movitec jsou svým výkonem připraveny pojmout hraniční počty svého určení ve FullHD rozlišení. Neváhejte a zkuste přechod na IP technologii.

více info

Videotelefony COMMAX

Nově jsme zahájili distribuci kompletní nabídky sortimentu COMMAX. Videotelefony, dveřní stanice, 4+n, příslušenství apod. Vysoká kvalita, nádherný design a precizní provedení za příznivou cenu. Katalog ke stažení zde.

více info

MOVITEC DVR a kamery 960H

Analogová DVR Movitec na sebe nenechala dlouho čekat a uvádí své tradiční typy taktéž v rozlišení 960H (960x576), což je o 1/3 vyšší počet obrazových bodů než u rozlišení D1 (704x576). Pro plné rozlišení je třeba systém doplnit o 960H kamery (již brzy budeme mít k dispozici taky ve značce Movitec, ne jen Grundig). Ceny DVR se oproti stávajícím cenám nemění. Změnilo se pouze označení (MB-C0401 namísto MB-C0400PRO a MB-H1601 namísto MB-M1600) a přibylo kompaktní boxové 4 kanálové DVR MB-M2-BOX. V dohledné době přibude i 8 kanálové DVR MB-H0801 (nahradí MB-M0800).

 

více info

IP kamery a NVR Sunell

Novinky HD, FullHD, 3Mpix a 5Mpix (dome, minidome, eyeball, bullet, speed dome, speed dome s IR). Všechny kamery jsou vybaveny IR přísvitem, v antivandal provedení, plně integrované do záznamového SW ExacqVision, pro menší aplikace je možno využít NVR za příznivou cenu. Obraz, který kamery produkují, je vynikající kvality, přestože patří k cenově nejvýhodnějším IP typům v naší nabídce.

více info

Analogové kamery a DVR Grundig s rozlišením 960H (960x576)

Analogová DVR Grundig nezaujmou jen svým designem a parametry, ale zejména svou cenou. Při možnosti záznamu ve vyšším rozlišením 960H (960x576), což je o 1/3 vyšší počet obrazových bodů než u rozlišení D1 (704x576). Pro plné rozlišení je potřeba systém doplnit o kamery se stejným rozlišením.

více info

Výrazné snížení cen Grundig

Díky úspěchu značky Grundig na českém trhu a stále se zvyšujícím prodejům se nám podařilo s výrobcem dojednat výhodnější podmínky. Tuto výhodu si nenecháváme pro sebe, v novém ceníku proto došlo k výraznému snížení cen napříč celým sortimentem Grundig. Nové ceny, platné pro vaši firmu, si můžete po přihlášení ověřit v našem e-shopu.

více info

exacqVision ZDARMA

Novinky v naší nabídce, kompaktní FullHD IP kamera Movitec HLC-79CD a venkovní FullHD dome IP kamera Movitec HLV-1WCD, jsou u příležitosti uvedení na trh prodávány ve výhodném balíčku s licencí záznamového software exacqVision Start zdarma. Na každé kameře tak ušetříte až 1 150 Kč bez DPH.

více info

Hybridní DVR Movitec

Řada analogových DVR Movitec se rozrostla o hybridní varianty, podporující mimo analogových kamer také IP kamery. Dostupné jsou modely se 4 analogovými vstupy (MB-HY0400), 8 vstupy (MB-HY0800) a 16 vstupy (MB-HY1600PRO). Počet připojitelných IP kamer závisí na jejich rozlišení a lze jej nalézt v technické specifikaci jednotlivých rekordérů. Podporovány jsou všechny IP kamery Movitec a Dahua z naší nabídky a některé kamery s rozhraním ONVIF.

více info

Nové zálohované zdroje

Rozšířili jsme nabídku v kategorii napájecích zdrojů, kde přibyly zálohované napájecí zdroje s výkony 55, 75 a 155 W a napětím 13,8 V a 155 W zdroj s napětím 27,6V. Tyto zdroje, vybavené celou řadou ochran (přepětí, přetížení, zkrat nebo přepólování akumulátoru) jsou vhodné zejména do aplikací, kde je nutné zajistit napájení připojeného systému i při výpadku síťového napětí.

více info

1,3 MP IP kamery Dahua

Novými IP kamerami v našem portfoliu jsou 1,3 megapixelové kamery Dahua, konkrétně typy HD-2100, HDW-2100 a HFW-2100, zastupující všechna nejžádanější provedení, tj. dome kameru bez přísvitu, dome kameru s přísvitem a kompaktní kameru s přísvitem. Kamery jsou ve venkovním provedení a vybaveny fixnim 3,6 mm objektivem, obě varianty s IR přísvitem obsahují také odsuvný IR filtr. Obraz, který kamery produkují, je vynikající kvality, přestože patří k cenově nejvýhodnějším typům v naší nabídce.

více info

exacqVision 5 je zde!

exacqVision 5 (verze 5.0 pokročilého VMS software exacqVision) je nyní dostupný od výrobce, společnosti Exacq Technologies, zastupované na českém trhu firmou Movibio.
exacqVision 5 přináší podporu multistreamingu u IP kamer, výrazně zrychleného klienta, vylepšené ovládání PTZ a joysticku, novou funkci „Automatický export“ a podporu řady nových IP kamer, enkodérů, analýz a platforem PSIM.

více info

Nové monitory Grundig

Grundig přichází na trh s novými CCTV monitoru s Full HD rozlišením a poměrem stran 16:9. Jde o spolehlivé monitory ve variantách s velikostí obrazovky 22" a 24", určené pro nepřetržitý provoz.

více info

Movitec

Do nabídky jsme pod značkou Movitec zařadili ekonomicky výhodnou řadu digitálních videorekordérů a analogových kamer. Přes jejich nízkou cenu jde vždy o výrobky s výbornými technickými parametry.

více info

Nové webové stránky

Připravili jsme pro vás nové webové stránky a e-shop. Naleznete zde nejaktuálnější informace o produktech z našeho portfolia spolu s vašimi nákupními cenami. Věříme, že budete s grafickou podobou stránek a jejich přehledností spokojeni. Pro zobrazení cen a přímý nákup se prosím zaregistrujte.