Zastupované značky

  

Exacq Technologies Exacq Technologies je dodavatelem výkonného a snadno ovladatelného VMS software exacqVision a hybridních a IP serverů, založených na tomto software. Nabízí řešení jak pro jednoduché a levné dohlížecí systémy, tak i pro rozsáhlé podnikové systémy se stovkami kamer. Software je vyjímečný svou jednoduchou a cenově výhodnou licenční politikou, širokou škálou podporovaných IP kamer a zařízení a vynikající podporou vzdáleného přístupu z mobilních zařízení.

 

Movitec Privátní značka, pod kterou jsou dodávány kvalitní a cenově výhodné komponenty video systémů.Patří sem výkonné analogové, hybridní a SDI rekordéry, analogové i IP kamery a řada nezbytného příslušenství.

 

Světový výrobce IP a analogových kamer v nejrůznějších provedeních umožňující funkcce nejrůznějších trendů - termální kamery, detekce obličeje, čtení SPZ. Sortiment doplňují záznamové zařízení s vlastním softwarem Sun-View.

 

Suprema je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců biometrických identifikačních systémů, založených na otiscích prstů. V této oblasti pokrývá kompletní spektrum aplikací, od přístupu do PC přes systémy kontroly vstupu a evidence docházky, skenery pro kriminalistické účely až po OEM moduly pro zástavbu do dalších zařízení. Firemní identifikační algoritmus se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách v nezávislých testech FVC (Fingerprint Verification Competition) a všechna zařízení patří ke špičce také z hlediska výkonu, spolehlivosti a designu. V současné době lze instalace s produkty Suprema nalézt ve více než 100 zemích světa.

 

Videotec je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců kamerových krytů a dalšího CCTV vybavení. V jeho nabídce lze nalézt kryty a držáky kamer prakticky pro jakékoli aplikace, od standardních pro vnitřní a venkovní instalace, přes nerezové až po kryty do výbušného prostředí. Dále Videotec nabízí rotátory, IR přísvity, videomatice, ovládací klávesnice a další příslušenství. Samostatnou a významnou část sortimentu tvoří venkovní otočné kamery Ulisse Compact ve standardním nebo termálním provedení a digitální záznamové systémy řady Albert, cílené zejména na venkovní aplikace.

 

bude doplněno

 

 

Český výrobce ukazatelů rychlosti nabízející široké spektrum variant provedení: ukazatele okamžité rychlosti, možnosti zpracování a zasílání statistik, čtení a zobrazování SPZ, úseková měření, inteligentní systémy monitorování a řízení dopravy. 

 

bude doplněno

 

Dahua Technology  je předním světovým výrobcem kamerových systémů. Firma má druhý největší světový podíl na trhu podle zprávy společnosti IMS 2015. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich téměř 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 3000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 92 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce. Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. 

 

bude doplněno

 

bude doplněno

 

bude doplněno

 

bude doplněno

 

bude doplněno