Zastupované značky

 

Basler je německý výrobce vysoce kvalitních IP kamer. Produktové portfolio je relativně omezené na řadu fixních boxových a řadu fixních dome kamer s různými snímači a rozlišením, každá z kamer je však do detailu promyšlená, nabízí špičkové vlastnosti a vyjímečnou kvalitu obrazu. Na rozdíl od mnoha jiných výrobců jsou kamery kompletně vyráběny v Německu a při jejich výrobě se uplatňuje několikanásobná kontrola a řada firemních patentovaných technologií pro dosažení vysokých kvalitativních standardů.
 Dedicated Micros Dedicated Micros je výrobce kompletního sortimentu kamerových systémů s dlouhou historií. Společnost se zaměřuje výhradně na kamerové systémy a její nabídka pokrývá prakticky všechny oblasti jejich nasazení. Významnými částmi produkce jsou mobilní kamerové systémy pro použití v silničních vozidlech, vlacích nebo letadlech a řešení video analýz, jako jsou identifikace SPZ, detekce ohně nebo kouře (FireVu) a další. Řada produktů je vybavena unikátní firemní technologií Closed IPTV, která řeší dva základní problémy instalace běžných IP systémů, bezpečnost a snadnost instalace. Všechny produkty jsou vyvíjeny s důrazem na spolehlivost, vzájemnou kompatibilitu a rozsáhlou konfigurovatelnost.
 Movitec Privátní značka, pod kterou jsou dodávány kvalitní a cenově výhodné komponenty video systémů.Patří sem výkonné analogové, hybridní a SDI rekordéry, analogové i IP kamery a řada nezbytného příslušenství.
 Exacq Technologies Exacq Technologies je dodavatelem výkonného a snadno ovladatelného VMS software exacqVision a hybridních a IP serverů, založených na tomto software. Nabízí řešení jak pro jednoduché a levné dohlížecí systémy, tak i pro rozsáhlé podnikové systémy se stovkami kamer. Software je vyjímečný svou jednoduchou a cenově výhodnou licenční politikou, širokou škálou podporovaných IP kamer a zařízení a vynikající podporou vzdáleného přístupu z mobilních zařízení.
 Grundig Grundig vyrábí kompletní sortiment moderních IP a analogových kamer a souvisejících zařízení, jako jsou monitory, držáky, ovládací klávesnice nebo rekordéry. Při jejich návrhu je kladen důraz na funkčnost, spolehlivost a výrobní kvalitu. Všechny IP kamery Grundig vyhovují specifikaci ONVIF, je tedy možné je použít s většinou na trhu dostupných záznamových systémů.
 Techno Invention Výrobce perimetrických systémů pro ploty i podzemní instalace. K detekci narušení využívá unikátního principu triboelektrického jevu, díky kterému je možné ve funkci detekčního kabelu použít běžně dostupné UTP kabely, což významně snižuje investiční nároky na perimetrické zabezpečení.
  Videotec je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců kamerových krytů a dalšího CCTV vybavení. V jeho nabídce lze nalézt kryty a držáky kamer prakticky pro jakékoli aplikace, od standardních pro vnitřní a venkovní instalace, přes nerezové až po kryty do výbušného prostředí. Dále Videotec nabízí rotátory, IR přísvity, videomatice, ovládací klávesnice a další příslušenství. Samostatnou a významnou část sortimentu tvoří venkovní otočné kamery Ulisse Compact ve standardním nebo termálním provedení a digitální záznamové systémy řady Albert, cílené zejména na venkovní aplikace.
 Safran Morpho Safran Morpho, dříve známý pod názvem Sagem Sécurité, patří mezi největší světové výrobce v biometrické oblasti. Po nedávné akvizici společnosti L1 Identity Solutions nabízí produkty pro identifikaci osob podle otisku prstu, obličeje, oční duhovky a žilního řečiště a to jak pro rozsáhlé systémy typu biometrických pasů a víz, tak i pro komerční řešení systémů kontroly vstupu a evidence docházky. Unikátním produktem je multimodální snímač s kombinovanou identifikací podle otisku prstu a žilního řečiště prstu, který zásadním způsobem překonává nevýhody běžných snímačů otisku prstu.
  Schlage je divizí společnosti Ingersoll Rand Security Technologies a dodává biometrické snímače, založené na snímání geometrie ruky HandKey a HandPunch. Tato metoda patří mezi nejstarší a nejspolehlivější způsoby identifikace osob a je vhodná zejména do náročných prostředí výrobních podniků kde jiné metody selhávají. Celosvětově jsou instalovány stovky tisíc těchto zařízení v komerční sféře, věznicích, bankách nebo školách, byly však také použity například ke kompletní kontrole vstupu osob na olympijských hrách.
Suprema je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců biometrických identifikačních systémů, založených na otiscích prstů. V této oblasti pokrývá kompletní spektrum aplikací, od přístupu do PC přes systémy kontroly vstupu a evidence docházky, skenery pro kriminalistické účely až po OEM moduly pro zástavbu do dalších zařízení. Firemní identifikační algoritmus se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách v nezávislých testech FVC (Fingerprint Verification Competition) a všechna zařízení patří ke špičce také z hlediska výkonu, spolehlivosti a designu. V současné době lze instalace s produkty Suprema nalézt ve více než 100 zemích světa.

 

Dahua Technology  je předním světovým výrobcem kamerových systémů. Firma má druhý největší světový podíl na trhu podle zprávy společnosti IMS 2015. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich téměř 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 3000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 592 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce. Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov.