Optika

Skoč na navigaci

Výsuvná vana FO-VO16SC


Výsuvná vana FO-VO16SC

Výsuvná vana pro 16 kabelů, 19, 1U, rack

Výsuvná kazeta FO-BOX4SCIP44


Výsuvná kazeta FO-BOX4SCIP44

Výsuvná kazeta pro 8 svárů, 4xSC/LC držák

Optická zásuvka FO-ZASOPT1XSC


Optická zásuvka FO-ZASOPT1XSC

Optická zásuvka, výklopná kazeta, na omítku, 1xSC/LC duplex

Optická kazeta FO-KO12UNIV


Optická kazeta FO-KO12UNIV

Optická kazeta pro 2x6 svárů s víkem, 2x držák sváru

Optický adaptér FO-AOLCDSM


Optický adaptér FO-AOLCDSM

Optický adaptér LC-LC

Záslepka FO-ZOSC


Záslepka FO-ZOSC

Záslepka do SC portu

Optický kabel FO-08-9/125-SM


Optický kabel FO-08-9/125-SM

Optický kabel SM, 8 vláken, 9/125, 3mm, LSOH

Pigtail FO-PIO9LC-2M


Pigtail FO-PIO9LC-2M

Pigtail LC, 9/125, 2m

Smršťovací dutinka FO-OCHRANA


Smršťovací dutinka FO-OCHRANA

Smršťovací dutinka na ochranu sváru, 60mm, 2,5mm