Informace

Společnost MOVIBIO je českým distributorem v oboru bezpečnostních systémů. Hlavními oblastmi, kterými se zabývá, jsou kamerové systémy, biometrie a perimetrické plotové systémy, v nichž svým zákazníkům může nabídnout dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé produktové portfolio řady zavedených světových výrobců. Firma se prakticky výhradně zaměřuje na zákazníky z řad instalačních firem a maloobchodů, k nimž také směřuje veškerou svou marketingovou a technickou podporu.

Nosnými produkty v nabídce společnosti jsou zejména kamerové systémy čínského výrobce Sunell, IP záznamová řešení a software americké společnosti Exacq Technologies, biometrické terminály a moduly firmy Suprema a v neposlední řadě také řada cenově výhodných video produktů, prodávaných pod vlastní značkou Movitec.

Sídlo společnosti a centrální sklad jsou v Bochoři, což je obec v blízkosti Přerova, další obchodní zastoupení je potom v Ostravě. Produkty je možné nakoupit i prostřednictvím internetu v B2B e-shopu na adrese www.movibio.cz.

Cílem společnosti je nabízet spolehlivé a kvalitní produkty, které budou zákazníkům přinášet užitek po dlouhou dobu.

 

 

Sídlo společnosti:

MOVIBIO s.r.o.

Zahradní 132

751 08 Bochoř

Česká Republika

IČ: 286 24 319

DIČ: CZ 286 24 319

 

Společnost MOVIBIO s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném u Krajského soudu v Ostravě, pobočkav Olomouci, oddíl C, vložka 44714.