Informace

Společnost MOVIBIO je českým distributorem v oboru bezpečnostních systémů. Hlavními oblastmi, kterými se zabývá, jsou kamerové systémy, biometrie a perimetrické plotové systémy, v nichž svým zákazníkům může nabídnout dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé produktové portfolio řady zavedených světových výrobců. Firma se prakticky výhradně zaměřuje na zákazníky z řad instalačních firem a maloobchodů, k nimž také směřuje veškerou svou marketingovou a technickou podporu.

Nosnými produkty v nabídce společnosti jsou zejména kamerové systémy čínského výrobce Sunell, IP záznamová řešení a software americké společnosti Exacq Technologies, biometrické terminály a moduly firmy Suprema a v neposlední řadě také řada cenově výhodných video produktů, prodávaných pod vlastní značkou Movitec.

Dále se solečnost specializuje na ukazatele měření rychlosti českého výrobce Gemos. Nedílnou součást podnikového portfolia tvoří kategorie optických sítí.

Sídlo společnosti a centrální sklad jsou v Bochoři (4 km od Přerova). Produkty je možné nakoupit také na základě registrace prostřednictvím internetu v B2B e-shopu na adrese www.movibio.cz. 

Cílem společnosti je nabízet spolehlivé a kvalitní produkty, které budou zákazníkům přinášet užitek po dlouhou dobu.

 

Sídlo společnosti:

MOVIBIO s.r.o.

Zahradní 132

751 08 Bochoř

Česká Republika

IČ: 286 24 319

DIČ: CZ 286 24 319

 

Společnost MOVIBIO s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném u Krajského soudu v Ostravě, pobočkav Olomouci, oddíl C, vložka 44714.